TÜRKIYE - Vakum Pompası, Vakum Pompalari Keywords www.vacuum-guide.comERKA Vakum Pompalarý ERKA KIMYEVI MADDELER VE KAGIT TIC. LTD. STI. - www.vakuo.com
- Avrupa Konutlarý 16. Blok D: 11, 34303 Halkalý - Istanbul, Türkiye

Erman Ergin, email: info@vakuo.com, Tel. +90 212 6968141

Firmamiz Türkiye'de kagit sanayi ve su aritma sektörlerinde faaliyet göstermekte olup bu sektörlerde dünyanin önde gelen firmalarin temsilciligini yürütmektedir. Kagit sektörüne her türlü makine ve ekipman ile kimyasal ve sarf malzemeleri tedarik etmekte, bunun yani sira su ve atiksu aritma sektörlerinde özellikle polielektrolit kimyasalinin satisini gerçeklestirmektedir. Firmamiz kurulusundan itibaren seçkin müsteri portföyü ve kaliteli ürün performansi ile sektörün önde gelen kuruluslarina hizmet vermekten gurur duymaktadir. Prensibimiz en kaliteli ürünü en iyi fiyata tedarik etmek ve tam müsteri memnuniyetini saglamaktir.
Ürünler: Vakum pompalari
 • 300 ila 30.000 m3/s emme kapasitesi
 • Sivi halkali vakum pompalari
 • Tek kademeli ve iki kademeli vakum pompalari


SAHIN POMPA SAHIN POMPA - www.sahinpompa.com.tr
- Yeniçaga sanayi sitesi 13/9, Yeniçaga/BOLU, Turkey

Faruk Sahin, email: info@sahinpompa.com.tr, Tel. +90 374 341 40 05

1969 yilinda POMSAN adiyla ilk üretim faaliyetine baslayan firmamiz,1993 yilinda yapilan isim degisikligi ile SAHIN POMPA olarak üretimine devam etmistir. 37 yillik tecrübesi ile kalitesinden ödün vermeden bugünlere ulasan SAHIN POMPA Türkiye'de ilk "Sivi Halkali Vakum Pompası" üreticisi unvanina sahiptir.
Ürünler: Sivi Halkali Vakum Pompalari

Sahin Sivi Halkali Vakum Pompalari, güvenilirligi, kalitesi ve sundugu genis ürün yelpazesi ile Türkiye'nin önde gelen kuruluslarini portföyüne eklemeyi basarmis ve Sivi Halkali Vakum Pompası teknolojisinin liderligini üstlenmistir.

2A ENGINEERING LTD. - www.2a.com.tr
- Kagithane Istanbul, Türkiye

email, Tel.
Ürünler: Sivi halkali vakum pompalari

2A'nin Türkiye distribütörlügünü üstlenmis oldugu genis ürün yelpazesine sahip Italyan menseli POMPETRAVAINI markali pompalar, müsteri taleplerini ve teknik özellikleri dikkate alarak tüm sektör müsterilerinin kullanimina güvenle sunulmaktadir.
POMPETRAVAINI, 1929 yilinda Italya Legnano'da kurulmustur. Tüm akiskan tipleri için basta santrifüj, vakum pompasi ve vakum setleri olmak üzere yillik 30.000 pompa üretim kapasitesine sahip ve yaklasik 90 yillik tecrübesi ile 80'den fazla ülkeye ihracat yapan uluslararasi bir gruptur.


An-Ka Analiz Kalite Kontrol Chz. San. ve Tic. Ltd. Sti. - www.an-ka.com
- Çimen Sk. Girne Apt. No:9/10, Gayrettepe, Besiktas, Istanbul, Türkiye

email, Tel. +90 212 274 9710

An-Ka Analiz Þirketi 1989 yýlýnda kurulmuþtur.Firmamýz Pfeiffer vakumun Türkiye temsilcisidir. Satýþ ve Servis konusunda yetkilidir.Servisimis T.S.E ve Sanayi Bakanlýðý onaylýdýr.
Ürünler: Vakum Pompalari ve Teknolojileri
 • Rotary pompalar ( 1000mbar - 5X10E-3 mbar), Root pompalar (250 metreküp - 18000 metreküp), Turbo pompalar ( 80 litre / saniye - 3200 litre/ saniye )
 • Helium Leak Dedektörler ( HLT 560 Smart Test ), M.S Kütle Spektrometreler ( Thermostar 100-200-200 amu )
 • Baðlantý Elemanlarý ( o-ring - T pieces - Rediksiyonlar-Kelepçeler Paslanmaz Çelik ), Valfler-Gaugeler -Vakum Ölçerler ( 10000 mbar - 1X10E-11 mbar ), Feedthroughlar.


Cantaş İç ve Dış Ticaret Soğutma Sistemleri Sanayi A. Ş - www.cantas.com
- Kore Şehitleri Cad. No:53 Zincirlikuyu Şişli - İstanbul, Türkiye

email, Tel. +90 212 910 10 00
Ürünler: Vakum Pompası


Dogussan Mühendislik -
- Perpa Tic.Mrk.A blk Kat 11 No.1357-Okmeydaný-Istanbul, Istanbul, Türkiye

Saim Gurhan, email, Tel. +90 212 210 10 26
Ürünler:
 • DVP Vakum Pompasi
 • PNEUMOFORE Merkezi Vakum Sistemleri
 • RTSVAC Yüksek Vakum Pompasi
 • BARATTI Root Blower
 • RGS Endüstriyel Vakum Ünitesi
 • THYRACONT Dijital Vakum Ölçüm Cihazi
 • SIBILIA Agir Endüstriyel Vakum Ünitesi


EMSE SIZDIRMAZLIK -
- Vatan Mh. Çifte Havuzlar Cd. Akin Sk. No:17 Bayrampasa Istanbul, Türkiye

email, Tel.

EMSE Sizdirmazlik Pompa Makine Ltd. Sti., sizdirmazlik elemanlarinda engin tecrübesi ve uzman kadrosuyla 10 yili askin bir süredir imalat hayatindadir.
Plastik, disli, loblu, diyaframli, vakum pompalarinin yanisira paslanmaz,kizgin yag ve santrifüj pompalarda da ISPO markasi ile basariyla hizmet vermektedir.
Istanbul Bayrampasa'daki toplam 560 metrekare binasinin yanisira Çorlu'daki 3 katli bölge müdürlügünde Trakya bölgesine, Izmir'deki 4 katli binasinda Ege bölgesine satis, proje, taahhüt ve teknik servis hizmeti vermektedir. Ayrica Çorlu'daki yeni atölyesi ile Trakya bölgesinde her türlü tamirat, bakim ve servis isi de yüklenmektedir.
Ürünler:

ISPO su halkali vakum pompalarinda gazin veya havanin emilmesi islemi dönen bir su halkasi yardimiyla olur. Kismen su ile dolu bulunan silindir seklindeki gövde içerisinde eksenden kaçik olarak, üzerinde fanlar bulunan mil yerlestirilmistir. Gövde silindirleri arasinda kademe plakalari olarak adlandirilan yarikli diskler, emme ve çikis açikliklarinin düzenlenmesine yarar.


ETA Ekipman Teknoloji Aritma Ltd.Sti -
- Des Sanayi Sitesi, 1. Esensehir Magh. Atatürk Cad. 103. Sokak B7 Blok no 16, 34775 Ümraniye, Istanbul, Türkiye

email, Tel.,
Ürünler:
Vakum Pompalari:
 • KT Serisi Vakum Pompalari: Tek Kademeli Dönel Pistonlu
 • KC ve KTC serisi Vakum Pompalari:Çift kademeli Dönel Pistonlu
 • KD ve KDH serisi Vakum Pompalari:Tek Kademeli Duplex Dönel Pistonlu
 • KLRC Serisi Vakum Pompalari: Sivi Halkali
 • KDP ve SDV Serisi Vakum Pompalari: Kuru Tip Vidali
 • ATLANTIC FLUIDICS Serisi Vakum Pompalari: Dönel Paletli
 • KSV/ KUV Serisi Vakum Pompalari: Dönel Paletli
 • KVAC Serisi Vakum Pompalari: Dönel Paletli
 • Tuthill Blower and Vacuum Systems Competitor Plus- Three: Özellkle atiksu aritma tesisleri ve Pnömatik tasimada kullanilan,540 mbar vakum-1030 mbar basinç araliginda çalisan 0 - 3,600 m3/saat kapasiteli pozitif deplasmanli blowerlar
 • Tuthill Blower and Vacuum Systems PD Plus: Özellikle endüstriyel uygulamalar için gelistirilmis 540 mbar vakum-1030 mbar basinç araliginda çalisan 0-20,000 m3/saat kapasiteli pozitif deplasmanli blowerlar
 • Tuthill Blower and Vacuum Systems Competitor SL: Özellkle atiksu aritma tesisleri ve Pnömatik tasimada kullanilan,540 mbar vakum-1030 mbar basinç araliginda çalisan 0 - 1,000 m3/saat kapasiteli 3 loblu, entegre susturucu hazneli pozitif deplasmanli blowerlar


CROLL-REYNOLDS vacuum ejectors Fibre Engineering -
- Ankara, Türkiye

email, Tel.

Fibre Engineering, buharlastirma, sogutma, tuzdan arindirma, atmosfer simülasyonu ve gazdan arindirma gibi çok çesitli uygulamalarda kullanilan Croll Reynolds Proses Vakum Ekipmaninin distribütörüdür.
Croll Reynolds, Vakum Bölümü tarafindan gelistirilen teknolojiyi kullanarak 1950'lerde hava kirliligi kontrol sistemleri üretmeye basladi. Bölümler arasindaki sinerji, sektöre özgü güçlü bir tasarim ve mühendislik avantaji sunmaya devam ediyor.
Ürünler: Ejektör Vakum Sistemleri

Croll Reynolds, Parsippany, NJ proses vakum ekipmani ve yüksek performansli hava kirliligi kontrol sistemleri saglar.

Croll Reynolds'un Vakum Bölümü, buhar jeti ejektörleri, kombine ejektörler, sivi halkali pompa sistemleri, vakumlu sogutma sistemleri, termokompresörler ve diger ilgili ekipmanlari tasarlar ve üretir.


FILSAN Filtre San. ve Tic. Ltd. Sti -
- Ferhatpasa Mahallesi Akdeniz Cad. G-57 Sokak No. 12, Maltepe Istanbul, Türkiye

email, Tel.
Ürünler:

All the FILSAN separators used in rotary vane or rotary screw type compressors which manufactured domestically or abroad, are produced by using specially and meticilously designed components of highest quality and standards. For this reason, most of the compressor manufactures and their exclusive distributors have a tendency to use the FILSAN products.


GÜCÜM Pompa
GUCUM POMPA -
- Toygar sok. No:19, 34445 Istanbul, Turkey

Ali Cihan Sengul, email, Tel.

Yetenekli yönetim kadrosu ile birlikte, vakum pompasi endüstrisindeki 35 yillik tecrübesinden aldigi dürtüsü, dürüst, çaliskan ve kendini isine adamis teknik kadrosuyla Gücüm, en yüksek kalitedeki vakum pompalarini endüstrinin hizmetine sunar.
Ürünler:
 • 1970'de kurulan Gücüm Pompa,geçen yillar boyunca vakum pompasi teknolojisinde ülkemizde daima öncü ve lider olmustur.
 • Yurt içinde ve yurt disinda, binlerce sanayi uygulamasinda basariyla kullanilan Gücüm Sivi Halkali Vakum Pompalari minimum bakimla, sessiz, güvenli ve uzun ömürlü çalisirlar.


Günalsan Pompa -
- Maltepe Mah. Ciftehavuzlar Cad. AyvalIdere Sk. No:6 Zeytinburnu, Istanbul, Türkiye

email, Tel.
Ürünler: Vakum Pompaları
 • Yağlı Tip Tek Kademe Vakum Pompası
 • Yağlı Tip Çift Kademe Vakum Pompası
 • Mini Tip Yağlı Vakum Pompası
 • Kuru Tip Döner Paletli Vakum Pompası
 • Claw Tip Kuru Vakum Pompası
 • Sulu Tip Vakum Pompası
 • Roots Tip Vakum Pompası
 • Turbomoleküler
 • Diyaframlı Vakum Pompası
 • Vakum Sistemleri
 • Scroll Tipi Vakum Pompası


Güneri Makina Güneri Makina - www.
- Çerkesli OSB Mah., IMES 21 Cad., No:16, 41455, Dilovasi, Kocaeli, Türkiye

email, Tel.

Güneri Makina, with its technology and experience in environmental sewer cleaning equipment, is the leading company in the region. Since its establishment in 1985, we have delivered more than 1.750 vehicles in domestic and foreign markets.
Ürünler: Su Ringli Pompalar


Halit Uzun Mühendislik LTD -
- 62 Ada Gardenya Plaza 3 No. 36, 81120 Atasehir, Istanbul, Türkiye

email, Tel.

HUM Companies builds turnkey plants and plant units with its own engineering at the edible oil sector worldwide, manufactures the machines and systems used at those plants, gives direction to the renovation investments with the engineering service provided by its expert staff.
Ürünler: vacuum ejectors, Koerting distributor


IDEAL MAKINA ENDÜSTRI ÜRÜNLERI SAN. VE TIC. LTD. STI. -
- Inkilap Mah. Cumhuriyet Cad. No:13 34768 Ümraniye / Istanbul, Türkiye

email, Tel.
Ürünler:
 • FINDER VAKUM POMPALARI: Italya'da kurulu Finder Pompe sirketi AB standartlarindaki tesislerinde en ileri teknoloji ile sivi halkali, monoblok, tek kademeli ve çift kademeli, vakum pompalari üretmektedir.
 • EMMECOM YAN KANALLI BLOWER:
  • Hem basinçli hava hem de vakum saglama özelligine sahiptir.
  • Sürekli çalismaya uygun dizayn edilmistir.
  • Tüm hareketli parçalar vibrasyona karsi dengelenerek koruma altina alinmistir.
  • Pres döküm alüminyum gövde, maksimum dayaniklilik ve tasima kolayligi saglar.


inovac Mühendislik Hizmetleri inovac Mühendislik Hizmetleri - www.inovac.com.tr
- Agaoglu My Office 212 K23 D380, Mahmutbey Merkez Mh. Tasocagi Cd., 34217 Günesli, Bagcilar - Istanbul, Türkiye

Yücel Kabakci, email: contact@inovac.com.tr
Tel. +90 212 500 3418, mobile +90 533 561 77 12

Faaliyet alanlarini yenilenebilir enerji proje ve uygulamalari, cvd (chemical vapour deposition), pvd (physical vapour deposition, ald (atomic layer deposition) teknoloji uygulamalari olarak belirleyen firmamiz kisa surede ulkemizde oncu kuruluslardan olmayi kendisine ilke edinmistir.
Ürünler: Vakum kaplama sistemleri
 • 3D tasarim, Similasyon, Uygulama, Danismanlik
 • On gorusme ve sartname, Taslak hazirlama, Projelendirme, 3D detay tasarim, Proje onayi, Uretim, Kurulum ve teslimat


INTERELEKTRO LTD. -
- Oguzlar Mah. 34.Sk. No:18/B Balgat, 06520 Ankara, Turkey

Mustafa Ertan, email, Tel.

INTERELEKTRO Ltd. dünya çapinda bir marka olan VARIAN'in Vakum Pompalarini ve Helyum Kaçak Test Cihazlarini pazarlamaktadir. Asagida belirtilen cihaz ve çözümler hakkinda detayli bilgilere ulasmak için ekran resimleri üzerine tiklayiniz veya bizlerle temasa geçiniz.
Ürünler: VARIAN HELYUM KAÇAK TEST CIHAZLARI, VARIAN VAKUM POMPALARI
 • Rotary Vane Pumps: Yeni nesil akilli pompalar. Atmosferik basinçtan 10-2 mbar'a kadar.
 • Dry Scroll Pumps: Yagsiz, tümüyle temiz uygulamalar için. Atmosferik basinçtan 10-2 mbar'a kadar.
 • Diffusion Pumps: Yüksek performans ve etkin maliyetli proses pompalari. 10-1'den 10-8 mbar'a kadar.
 • Turbo Molecular Pumps: Tümlesik rotora ve yüksek giris basinç toleransina sahip proses pompalari. 10'dan 10-10 mbar'a kadar.
 • Ion Pumps: Ultra-Yüksek vakum pompalari , diode, noble diode ve StarCell® modeller. 10-4'ten 10-11 mbar'a kadar.
 • Vakum Ölçümleri, Valfler, Komponentler, Egitim


KURTSAN TARIM ENDÜSTRI MAKINALARI SAN. TIC. LTD . STI -
- Yildirim Mah. Kocatepe Sok. No:26 Besyüzevler-Bayrampasa / Istanbul, Türkiye

email, Tel.
Ürünler: Süt Sagim Makinasi Vakum Pompası
 • VAKUM POMPALARI VE REZERVELER: VAKUM POMPASI - 3300 LT., REZERVE - 100 LT.
 • MOBIL SISTEM KOYUN VE KEÇI SAGIM MAKINALARI, MOBIL SISTEM INEK SAGIM MAKINALARI
 • SÜT GÜGÜMLERI, DIGER ÜRÜNLERIMIZ


KNF Türkiye KUTAY Laboratuar CIH.TIC.A.S. -
- Kovacilar Cad. No. 9/2, 34230 Fatih, Istanbul, Türkiye

email, Tel.

Kutay Firmasi olarak laboratuar çalismalarinda sizlere rehberlik etmek üzere , bazi ana basliklar altinda teknik dökümanlar hazirladik. Bu dökümanlari, web-sitemizin "SERVIS VE DESTEK" bölümündeki TEKNIK DÖKÜMAN ISTEK FORMU menüsünü içindeki formu doldurarak talep edebilirsiniz. Taleplerinize en kisa sürede yanit vermekten mutluluk duyacagiz. Su an için hazirlanmis bulunan çalismalara ait basliklar: Çevre Laboratuvarlari Analizleri, Elektrik Santrallerinde Gaz Ölçüm Sistemleri, Petrol Ürünleri Test Metodlari, Viskosite Çevirim Tablosu, Toprak Laboratuvari Analizleri, Yagli Tohumlar Analizleri, Yemeklik Yaglar Analizleri
Ürünler: Vakum Pompalari (KNF)
 • Hava,gaz,sivi uygulamalarinda kontaminasyon riski olmaksizin transfer ve tahliye islemi
 • Modüler vakum sistemleri; sivi , gaz pompalari ve metreleme pompalarindan olusan genis bir ürün yalpazesi
 • Sabit vakum altinda sessiz çalisma imkani
 • Kimyasallara karsi dirençli diyafram tipleri
 • Yüksek gaz sizdirmazligi
 • Opsiyonel olarak programlanabilir vakum ve basinç ayari
 • 6 ile 22 It/dk arasinda akis hizlarinda çalisan 290 mbar a varan vakum kapasitesine sahip modellerde özel vana ile olusan buhar ve kondensata karsi korumali
 • 13 ile 55 It/dk arasinda yüksek akis hizlarinda 13-100 mbar vakum kapasitesine sahip modellerde, birlikte kullanilacagi sistemlere kolay baglanti imkani


nanomate Nanomate Yüzey Teknolojileri A.S. - www.nanomate.com.tr
- Dudullu OSB, DES San. Sit. 116 Sok. No:22, Y.Dudullu Ümraniye Istanbul, Türkyie

Semih Oncel, email, Tel.

Nanomate Yüzey Teknolojileri A.Ş. standart PVD kaplamaların yanında “Uygulama Odaklı Yeni Nesil Nanoteknolojik PVD Kaplamaları Üretmek” ve endüstrinin hizmetine sunmak amacıyla kuruldu.
Bu amaçla tamamen kendi bilgi birikimimizle dizayn ettiğimiz ve ürettiğimiz sistemlerimizle Ekim 2015’ten itibaren Dudullu Organize Sanayi’ndeki tesisimizde hizmet vermeye başladık.
Ürünler: ToolMate Serisi Kesici Takım Kaplamaları
 • Gelişmiş mekanik özelliklere ve aşınma direncine sahip olan ToolMate serisi kaplamalar genel olarak kesici takımlar, kesme kalıp parçaları, medikal implantlar ve cerrahi el aletleri gibi sürtünme ve aşınmanın meydana geldiği ağır çalışma koşullarında kullanılan takımların yüzeylerine uygulanmaktadır.
 • Kaplama portföyümüz ToolMate TiN gibi standart PVD kaplamaların yanında kesici takım uygulamalarına özel olarak modifiye edilmiş kaplama türlerini içermektedir. Bu özel kaplamalar, doğadaki kendinden zırhlı hayvanlardan esinlenilerek adlandırılmıştır.
 • PVD Kaplama sistemimiz Türkiyede teknik amaçlı kaplama yapabilen en büyük sistem olup çap 1100 x 1500 mm yüksekliğe kadar özel kesici takımlara (Broşlar , azdırmalar vs) ToolMate serisi kaplamalar uygulanabilmektedir.


NANOVAK Ince Film ve Vakum Uygulamalarinizda Çözüm Ortaginiz. NANOVAK AR-GE LTD. - www.nanovak.com
- Hacettepe Üniversitesi, Teknoloji Gelistirme Bölgesi, 3. Ar-Ge Binasi No:23, 06800 Beytepe / Ankara, Türkiye

Zafer Durusoy, email: info@nanovak.com, Tel. 90 312 299 2393

Ince Film ve Vakum Uygulamalarinizda Çözüm Ortaginiz.
Hacettepe Üniversitesi Teknoparkinda yer alan Nanovak Ltd. sirketi vakum ve ince film hazirlama sistemleri konusunda AR-GE çalismalari yapar. Vakum haznelerinin ve sistemlerinin yapimi, bu sistemlerin isil, kopartma ve elektron tabancasi parçalari ile donatilarak ince film hazirlama tezgahlari olarak üretimi konularinda çalisir.
Sistem tasarimi, Vakum ve ince film konularinda sorun çözümüne yönelik danismanlik, Vakum sistemi kaçagi bulunmasi, Mevcut vakum sistemlerinin iyilestirilmesi, Vakum ve ince film çalismalari konularinda egitim verilmesi
Ürünler:
 • ISIL BUHARLASTIRICI SISTEMLERI
 • MIKNATISLI SAÇTIRMA SISTEMLERI
 • VAKUM PARÇALARI, FILTRELER VE SOGUK TUZAKLAR
 • VAKUM KAZANLARI VE VAKUM SISTEMLERI


ONCEL ILERI MALZEME VE YUZEY TEKNOLOJILERI -
- Nazmi Akbacý Ýþ Merkezi No:117 Maslak, 34398 Istanbul, Türkiye

Semih ONCEL, email:

Sales and consultancy about vacuum and related technologies, surface technologies, advanced material technologies, R&D and production consultancy
Ürünler: vacuum pumps ,


PNÖSO PNÖMATIK - A.O.S.B 10028 Sokak n°3 Büyük Cigli, Izmir, Türkiye

email, Tel.

Hibon distributor
Ürünler: liquid ring vacuum pumps


POMTEK POMPA VE MAKINA SAN DÝÞ TIC LTD STI -
- 34384 istanbul, Turkey

Harun UNAL, email:

2002 yilinda kurulan firmamiz, imalata basladigi günden itibaren kaliteyi ve uygun fiyat politikasini ön plana çikararak hizli ve saglam bir büyüme trendi içerisine girmistir.
Imalatini yapmis oldugumuz Diyaframli Transfer Pompalari Türkiye'de ve Dünya'da birçok sirket tarafindan çesitli sektörlerde kullanilmakta, ayrica muadili olan elektrikli transfer pompalarina nazaran risk olusturmadigi için özellikle tercih edilmektedir.
Ürünler: Vakum Pompalari
 • Yagli Tip Vakum Pompalari
 • Kuru Tip Vakum Pompalari
 • Sulu Tip Vakum Pompalari


POM-VAK POMPA MAKINA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI -
- tormak san. sit. no:9-11 ikitelli, 34670 , Turkey

Dogan KOMUR, email, Tel.

2000 yilinda Istanbul Ikitelli'de sirketlesen POM-VAK 800 m2 kapali üretim alaninda faaliyet göstermektedir. Türk ekonomisinin temel taslari olan belli basli firmalarla çalisan POM-VAK , alaninda lider bir kurulus olma yolunda hizla ilerlemeye devam etmektedir.
Ürünler: SIVI HALKALI VAKUM POMPALARI: MONOBLOK TIPTE POMPALAR, ÇIFT KADEMELI POMPALAR, TEK KADEMELI POMPALAR, YAG HALKALI VAKUM POMPA SISTEMLERI:

PALETLI VAKUM POMPALARI: YAGLI TIP PALETLI VAKUM POMPALARI, KURU TIP PALETLI VAKUM POMPALARI
VAKUM ALTI TAHLIYE POMPALARI


Setimum Sinai Gerecler ITH. IHR. Mümessillik Ltd. - Sarayardi Caddesi Cam. Apt. 80/3, 81300 Hasanpasa-Kadiköy/Istanbul, Türkiye

email, Tel.

ASF-THOMAS distributor
Ürünler:
vacuum pumps, rotary vane and membrane pumps


SISPA Ltd. - Barabaros Bulvari Bahar sok N° 4/6, 80700 Kislaonou, Istanbul, Türkiye

email, Tel.
Ürünler:


SPECK Pompa - Sanayi ve Ticaret Ltd. Sti.P.K. 41 Suadiye, 81072 Istanbul, Türkiye

email, Tel.

Speck-Pumpen distributor
Ürünler: liquid ring vacuum pump


Tekser A.Ş. - www.tekservakum.com
- Türkiye

email, Tel.

Leybold Vakum Pompaları ve Sistemlerinin Türkiye’deki Tek Yetkili Distribütörü ve Tek Yetkili Servis Sağlayıcısı olan Tekser Vakum A.Ş.’nin internet sitesine hoşgeldiniz.
Ürünler: Satış, Servis ve Danışmanlık
 • Ön Vakum Pompaları
 • Yüksek Vakum Pompaları
 • Vakum ölçümü ve denetimi
 • Helyum Kaçak dedektörleri
 • Çözümler, Bileşenler


TAHAS Tazyikli Hava San. ve Tic. A.Ş. -
- I. Karaoglanoglu Cad. No: 25/4 34418 Seyrantepe, Istanbul Türkiye

email, Tel.

Tahas Sirketler Gurubu:   Mühendislik çözümleri sunar,   Ihtiyaç duyulan makina ve endüstriyel ekipmani temin eder,   Türkiye ve komsu ülkelerde bir çok büyük sanayi kurulusu,   TAHAS Sirketler Gurubu'nun müsterisidir.
Faaliyet Alanlari:   Basinçli Hava Makinalari ve Sistemleri   Boyama ve diger Yüzey Islem Teknolojisi Makina, Aygit ve Sistemleri   Filtrasyon ve Çevre Ürünleri   Basinçli Hava (Basinç, Sicaklik, Nem v.s.) Ölçme Aygitlari
Ürünler: Rietschle Vakum Pompalari

Blower'lar, Yagsiz Kompresörler, Hava Motorlari


VAKSIS LTD. -
- Ankara Teknoloji Gelistirme Bölgesi, Cyberplaza B220, Bilkent 06800 Ankara, Türkiye

Muzeyyen ORAL, email, Tel.

Vaksis, vakum sistemleri, vakum kaplama sistemleri ve vakum bilesenleri tasarlayan ve üreten bir ileri teknoloji firmasidir. Ürettigimiz tüm sistemlerin ve bilesenlerin tasarimlari ve imalatlari, müsterilerimizin gereksinimleri ve istekleri dogrultusunda yapilir. Tasarimlarimizda temel ögeler, üretecegimiz sistemlerdeki kullanim "esnekligi" ve "kolayligi" dir.
Vaksis kendi ürünlerini gelistirmeye yönelik etkinliginin yanisira, her biri kendi alanlarinda dünyada lider olan bazi firmalarin (Varian Inc., Advanced Energy, Kurt J. Lesker ve CSM) temsilciliklerini yaparak, bu firmalarin kaliteli ürünlerinin müsterilerimize sunulmalarini da saglar.
Ürünler:
 • Mikrodalga ve RF Plazma Sistemleri, Vakum Ekipmanlari
 • Artilar, Te'ler, Nipeller, Dirsekler, Düsürücüler
 • Flanjlar, Tapa Flanjlari, Gözetleme Pencereleri, Besleme Baglantilari, O-Ring'ler ve merkezleme yüzükleri, Kelepçeler, Bakir Contalar, Esnek Hortumlar


Vakum Makina Ltd. ELEKTRO AS ELEKTRIK-ELEKTRONIK SAN.TIC.
- Bankalar Okçumusa Cad. Sishane Sok. Sishane Han., No:3 Kat:3 34420 Karaköy (Istanbul), Türkiye

email, Tel.

Vakum Makina Ltd. Sti. olarak imalatini yapmis oldugumuz ürünler; Plastik, Gida, Ambalaj, Tekstil, Kimya, Metal ve Ilaç Endüstrisinde, Talasli Imalat Sanayiinde kullanilan yükleyici cihazlarimiz; granül, toz, bakliyat, vb. hammaddelerin transferini yapmak için kullanilmaktadir. Pompalar kaplama havuzlarinda dalgalandirma, aritma havuzlarinda havalandirma vb. islemlerinde de kullanilmaktadir.
Ürünler:
 • VAKUM / BLOWER POMPALARI, YÜKLEYICILER, KOMPAKT TIP YÜKLEYICILER, POMPALI YÜKLEYICILER, MERKEZI SISTEMLER, AKSESUARLAR
 • Pompalarin gövdesi alüminyum dökümden yapilmistir. Korozyona karsi dayanikli olup, degisik güç ve modellerde üretilmektedir. Pompalarin yapiminda kullanilan özel susturucu ses seviyesini en aza indirgemektedir. Pompalarimiz yatay ve dikey olarak monte edilebilir nitelikte üretilmistir. Hortum baglanti parçalari kelepçesiz baglanti için uygundur. Pompalar, Vakum ve Blower olarak kullanilabilirler. Pompalarin dis gövdeleri performans kivrimlarindan olusturulmustur. Bu kivrimlar hava dagitimini sagladigi kadar basinç ve vakum üretmek için de kullanilmaktadir.


VAKUM TEKNOLOJIK SISTEMLER - www.vakum.com.tr
- Istanbul, 34953 Tuzla, Türkiye

Ismail METIN, email: info@vakum.com.tr, Tel. 0902163937763

Vakum Teknolojik Sistemler Satis Servis Yedek Parça Sanayi Ticaret 01 EYLÜL 2008 tarihinde “Müsteriye Hizmet” politikasi ile düsünülüp sizlere aktif satis ve hizmet veren genç nesillerden olusan kadrosu ile firmamizi kurmus bulunmaktayiz.
Aldigimiz egitim, yasadigimiz müsteri sikayet ve dilekleri bizlere yapacagimiz ise yön vermeyi saglamistir.
Sizlere Istanbul içi 7/24 teknik hizmet vererek sorunlari kaynaginda, yaniniza gelerek çözmeyi, kullanmis oldugunuz vakum pompalarinin yerinde tamir ve bakimi mümkün olmadiginda yerine yedeginin birakilmasiyla is kaybiniz olmadan sorununuzu çözecegimizi taahhüt ediyoruz.
Ürünler:
 • Vakum pompasi
 • Merkezi Vakum Santrali, Merkezi Vakum Sistemi
 • Vakum Ambalaj Makinalari
 • Vakumia Kaldirma Sistemleri


VAKUTEK - 81130 Üsküdar, Istanbul, Türkiye

email, Tel.

Busch distributor
Ürünler:
Vacuum Technology, Vacuum Pumps & Systems:
 • Oil Recirculating rotary vane vacuum pumps (R5 series up to 1600 m³/h),
 • screw vacuum pumps (COBRA up to 2700 m³/h)
 • rotary piston vacuum pumps and compressors (Mink up to 500m³/h)
 • Once-Through-Sealing rotary vane vacuum pumps(Huckepack bis 760 m3/h)
 • dry vacuum pumps (Seco bis 250 m³/h)
 • side channel blowers (Gazelle, Samos up to 1100 m³/h)
 • liquid ring vacuum pump (Dolphin up to 435 ³/h)
 • Scroll vacuum pumps (Fossa up to 30 m³/h)
 • Roots blowers (Puma / Panda up to 8000m³/h, - Dingo/Cat/Panther up to 3120 m3/h)
 • Turbomolecular vacuum pumps
 • Service and Repair
 • accessories


YEP Döner Paletli Vakum Pompalari Yep Vakum Pompalari Ve Sistemleri - www.yepvacuum.com
- 30 Agustos Cad Cevizli Kartal No.10, Kartal-Istanbul, Türkiye

Emre Polat / Yahya Polat, email, Tel.

products: Döner Paletli Vakum Pompalari


Zekai Polat Vakum Pompalarý ve Sistemleri - 30 agustos cad.hýzýrreis sok. tamçelik san sitesi no.8-9-10 cevizli maltepe, 81430 Istanbul, Türkiye

Zekai POLAT,

production of vacuum pumps since 1982. 100% turkish foundation and technology.
Firmamýz 1982 yýlýnda kurulmuþ olup,vakum pompalarý ve uygulamalarý konusunda
Türkiye\'de lider ,dünya ise üstün bir konumdadýr.Vakum pompalarýmýz dünya vakum standartý olan 0,5 mbar vakum düzeyini garanti etmektedir.
Ýmalatýmýz 2-1000 m3 kadar olup , kalitesiyle yýllarca hizmet ve güven verir.
Teknik bilgi birikimimizle her türlü vakum pompasý tamiratý,serviside verebiliriz.
Ürünler:
 • oil lubricated rotary vane vacuum pumps
 • rotasyon tipi yaðlý 2-1000 m3 kadar hava veya su soðutmalý vakum pompalarý


Zinisan Vakum Zinisan Vakum Ltd. Sti. - www.zinisan.com.tr
- Ramazanoglu, Mimar Sinan Cad., Saadet Sk. N°9 Seyhli - 34906 Pendik, Istanbul, Turkey

email: info@zinisan.com.tr, Tel. +90 216 5950876

Ürünler: Vakum Pompalari, Vakum Sistemleri

Vakum Ambalaj Makineleri, Vakumlu Kaldirma Üniteleri

 

 

top