Vakumlu Kaldirma Sistemleri

    Vacuum Conveying    Vacuum Generator   

Vakumlu Kaldirma Sistemleri        Vakumlu Kaldirma Sistemleri

    America     Asia Pacific     Europe         TÜRKIYE    
Vakumia Kaldirma Sistemleri VAKUM TEKNOLOJIK SISTEMLER - www.vakum.com.tr
- Istanbul, 34953 Tuzla, Türkiye

Ismail Metin, email, TEl.

Vakum Teknolojik Sistemler Satis Servis Yedek Parça Sanayi Ticaret 01 EYLÜL 2008 tarihinde “Müsteriye Hizmet” politikasi ile düsünülüp sizlere aktif satis ve hizmet veren genç nesillerden olusan kadrosu ile firmamizi kurmus bulunmaktayiz.
Aldigimiz egitim, yasadigimiz müsteri sikayet ve dilekleri bizlere yapacagimiz ise yön vermeyi saglamistir.
Sizlere Istanbul içi 7/24 teknik hizmet vererek sorunlari kaynaginda, yaniniza gelerek çözmeyi, kullanmis oldugunuz vakum pompalarinin yerinde tamir ve bakimi mümkün olmadiginda yerine yedeginin birakilmasiyla is kaybiniz olmadan sorununuzu çözecegimizi taahhüt ediyoruz.
Ürünler:   Vakumia Kaldirma Sistemleri


NATSU Vakumla Tasima Sistemleri NATSU MACHINERY LTD. - www.natsu.com.tr
- Baksan Sanayi Sitesi 20. Blk No : 10, 26000 Eskisehir, Türkiye

Mehmet Ali Küçük, email, Tel.

Bizimle iletisime geçtiginizde vakumla kaldirma ve tasima sistemleri ile ilgili her türlü kombinasyon degerlendirilerek güvenli ekonomik tatmin edici fikir düsünce ve de önerilerimiz mutlaka olacaktir.
Sinirsiz yedek parça ve servis hizmetleri ile daima yaninizdayiz.
Ürünler:   Vakumia Kaldirma Sistemleri

Vakumla Tasima Sistemleri
Vakum, pompa, vinc, kreyn, pergel, vinc, kablo, tamburu, balanser, köprülü, vinç, vakum, vantuz, manüpulator, pad, havalý, tutucu, elektirikli, zincirli, vinç, vantuzlar, vakumlu, sistemler, taþýma, sistemleri


Schmalz Vakum Schmalz Vakum San. Ve Tic. Ltd.Sti. - www.schmalz.com.tr
- Yeni Yol Sokak, Cecanlar Is Merkezi B-Blok No.20/3, Acibadem
Kadiköy, Istanbul, Türkiye

email, Tel.

Schmalz son teknoloji ürünü Vakum Komponentleri & Vakumlu Tutucular , Vakumlu Kaldirma Sistemleri and Vakumlu Tezgah Baglama Sistemleri.
Her türlü malzemenin tutulmasi, kavranmasi ve transferi için uygun çözümlerimiz mevcuttur. Gelismis ürünler, yüksek üretim kalitesi, genis servis agi ve yerinde destek veren mühendislerimiz basarimizin temelini olusturmaktadir.
Hizla gelisen Türkiye pazarinin vakum teknolojilerinde giderek artan gereksinimlerini karsilamak amaciyla 2008 yili basinda Schmalz Vakum San. Ve Tic. Ltd.Sti. kuruldu. Merkezimiz Istanbul Kadiköy’de olup, kendi kadromuz ve bayilerimiz araciligi ile tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz.
Bizi rakiplerimizden ayiran en önemli özellik, farkli sektörlerin farkli ihtiyaçlarina özel gelistirilen ürün çesitlerimizdir. Rakiplerimiz her degisik ihtiyaç için standart ürünlerini önerirken, biz degisik ihtiyaçlara, o konu için özel gelistirdigimiz ürünleri tedarik etmekteyiz. Sadece vakum teknolojisine odaklandigimiz için, tüm AR-GE potansiyelimizi sizin özel ihtiyaçlarinizin çözümü için kullaniyoruz.
Ürünler:   Vakumia Kaldirma Sistemleri

- Vakumlu Kaldirma Cihazi "VacuMaster"
- Vakum Hortumlu Kaldirici "Jumbo"

Vakum Komponentleri ve Vantuzlar, Ejektörler, Pompalar, Vakum Salterleri, Filtreler, Baglama Elemanlari ve ihtiyaç duydugunuz diger tüm komponentler.
    Keywords     www.vacuum-guide.com