Vakum Kaplama Keywords www.vacuum-guide.com

Vakum Kaplama Makinesi / Sistemleri Parylene Sputter source Sputter target
vacuum components
America Asia Pacific Europe
BE CH DE FI FR IL IT NL TÜRKIYE UK


Argen Kaplama Argen Kaplama - www.argenkaplama.com
- 5 telsiz mah. 110 sok. No:35/B Zeytinburnu, Istanbul, Türkiye

email, Tel.
Ürünler: Pvd Kaplama, Titanyum Kaplama, Tin Kaplama

Özel bir prosesle gerçekleştirdiğimiz PVD Kaplama, Titanyum Kaplama, Titanyum Nitrür Kaplama, TiCN kaplama, AlTiN kaplama ve Krom Nitrür kaplama hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgiyi yukarıda sağdaki iletişim numaramızdan alabilirsiniz. .
Yüzey kaplama teknolojisini Türkiye'de ilk ve tek olarak yerli üretim tesislerimizde gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerinize değer katmak ve piyasada farklı olmak istiyorsanız bize ulaşın!


nanomate Nanomate Yüzey Teknolojileri A.S. - www.nanomate.com.tr
- Dudullu OSB, DES San. Sit. 116 Sok. No:22, Y.Dudullu Ümraniye Istanbul, Türkiye

email, Tel.

Nanomate Yüzey Teknolojileri A.Ş. standart PVD kaplamaların yanında “Uygulama Odaklı Yeni Nesil Nanoteknolojik PVD Kaplamaları Üretmek” ve endüstrinin hizmetine sunmak amacıyla kuruldu.
Bu amaçla tamamen kendi bilgi birikimimizle dizayn ettiğimiz ve ürettiğimiz sistemlerimizle Ekim 2015’ten itibaren Dudullu Organize Sanayi’ndeki tesisimizde hizmet vermeye başladık.
Ürünler: ToolMate Serisi Kesici Takım Kaplamaları

Gelişmiş mekanik özelliklere ve aşınma direncine sahip olan ToolMate serisi kaplamalar genel olarak kesici takımlar, kesme kalıp parçaları, medikal implantlar ve cerrahi el aletleri gibi sürtünme ve aşınmanın meydana geldiği ağır çalışma koşullarında kullanılan takımların yüzeylerine uygulanmaktadır.

Kaplama portföyümüz ToolMate TiN gibi standart PVD kaplamaların yanında kesici takım uygulamalarına özel olarak modifiye edilmiş kaplama türlerini içermektedir. Bu özel kaplamalar, doğadaki kendinden zırhlı hayvanlardan esinlenilerek adlandırılmıştır.
PVD Kaplama sistemimiz Türkiyede teknik amaçlı kaplama yapabilen en büyük sistem olup çap 1100 x 1500 mm yüksekliğe kadar özel kesici takımlara (Broşlar , azdırmalar vs) ToolMate serisi kaplamalar uygulanabilmektedir.


titanyum kaplama Titanyum Kaplama, Murat Kaya - www.titanyum-kaplama.com
- Oz Anadolu Sanayi Sitesi 664 Sokak NO:53 Ostim Yenimahalle/Ankara 06374, Türkiye

email, Tel.
Ürünler: Titanyum Kaplama

Endüstriyel uygulamalarda yeni bir trend olan titanyum kaplama medikal, elmas ucu, savunma sanayi, dekorasyon gibi birçok alanda yoğun olarak kullanılmaktadır. TiN, TiCN, TiC gibi türevleri bulunan titanyum kaplama yüzeylerde sertlik, mukavemet, aşınma direnci sağlamaktadır. Uzay ortamına benzer vakum tanklarında yüksek ısı ve düşük basınç altında çok sağlam kaplama yüzeyi sağlayan PVD kaplama metodu kullanmaktayız. Tüm titanyum türev kaplamaları yapmakta olan firmamız siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.