Komory próżniowe

    vacuum glove box     lab. vacuum jar         Piece prózniowe         vacuum components    

Komory prózniowe        Komory prózniowe

    America     Asia Pacific     Europe         AT     CZ     DE     POLSKA    
APVACUUM APVACUUM Sp. z o.o. - www
ul. Klonowa 24, 62-002 Suchy Las k. Poznania, Polska

email, Tel.
Produkty:   Komory próżniowe

Oferujemy komory prózniowe standardowe: sferyczne, walcowe horyzontalne i pionowe, prostopadloscienne. Wszystkie moga byc w wykonaniu HV i UHV. Dostepne sa równiez wykonania komór zgodnie z wymaganiami specjalnymi Klientów.


edvac EDVAC Sp. z o.o. - www
- ul. Lotnicza 27, 05-090 Raszyn k.Warszawy, Polska

email, Tel.

Podstawową działalnością firmy Edvac jest sprzedaż i serwis pomp próżniowych, komór, komponentów i innych akcesoriów próżniowych. Oferujemy pompy próżniowe nowe, regenerowane oraz wymiany serwisowe starych urządzeń.
Produkty:   Komory próżniowe

Komory próżniowe standardowe: Komory prózniowe standardowe typu Box, Clamschell, Spherical, Cylindrical, mozemy zaoferowani na ramie lub bez. Ilosc otworów, pojemnosc oraz ich uklad dopasowywany jest do potrzeb indywidualnych klienta.

Komory próżniowe niestandardowe: Dla aplikacji wymagajacych budowy komór prózniowych o rozbudowanych ksztaltach i rozwiazaniach posiadamy mozliwosc zaprojektowania oraz budowy komór niestandardowych. Na zalaczonych zdjeciach przedstawiamy kilka przykladowych realizacji.

Armatura, przylacza i przepusty, Szklane klosze prózniowe PYREX


tepro TEPRO S.A. - www
- 75-216 Koszalin, ul. Przemyslowa 5, Polska

email, Tel.

Przedsiebiorstwo Spólki zlokalizowane jest na gruncie o powierzchni 3,3 ha. Glównym obiektem jest hala produkcyjna o powierzchni 10.000 m2, z przylegajacym do niej budynkiem biurowym. Firma dysponuje równiez hala montazu o powierzchni ok. 1.000 m2.
Produkty:   Komory prózniowe

Komory prózniowe, urzadzenia specjalne
    www.vacuum-guide.com     Keywords