Vacuum Furnace

     vacuum coating system      vacuum coating services      heat treatment      vacuum chamber

vacuum heat treatment        Vacuum ovens

    America     Asia Pacific     Europe         AT     Czech Rep.     DE     FR     IL     IT     LT     PL     RU     UK    
PZP Vakuové pece PZP KOMPLET a.s. -
- Dobré 149, 517 93 Dobré u Dobrušky, Czech Republic

email, Tel.

Spolecnost PZP KOMPLET a.s. je výrobní firma, která již víc než deset let pusobí na ceském trhu i v zahranicí. Zabývá se vývojem a výrobou tepelných cerpadel pro vytápení a ohrev vody, vetracích jednotek, elektrokotlu, chladicu kapalin, odvlhcovacu vzduchu, technologických rozvádecu a vakuových zarízení. Zejména v oblasti výroby tepelných cerpadel získala spolecnost dominantní postavení a renomé predního výrobce kvalitních zarízení s vynikajícími technickými parametry. Toto dokazuje i celá rada prestižních ocenení z mezinárodních výstav.
PZP KOMPLET a.s. je certifikovanou spolecností dle ISO 9001:2000 a ISO 14001. Kvalita výrobku a služeb, maximální spokojenost zákazníka. To jsou nejvyšší cíle všech pracovníku spolecnosti. Naplnování techto cílu dokazuje každorocní nárust obratu a objemu prodaného zboží pro nárocné zákazníky prevážne zahranicní nebo do zahranicí vyvážející.
products:   Vakuové pece:

Pro odplynování, pájení, žíhání a kalení ve vakuu nebo atmosfére inertních plynu. Príkladem použití vakuové pece muže být potreba odstranení materiálového pnutí po tvárecích procesech, cištení povrchu dílcu (odplynení), kapilární pájení apod.
Vyrábená zarízení se vyznacují vynikající mechanickou konstrukcí a rízením prumyslovým pocítacem s možností archivace údaju technologického procesu. Vyrábí se pro použití v oblasti nízkého a vysokého vakua nebo v atmosfére inertního plynu.

Vakuové díly:   Komory,   Ventily,   Spojovací díly.
    Keywords     www.vacuum-guide.com